Breaking News

YÜZME

YÜZME KÜÇÜK KIZ-ERKEK:
KATEGORİ TARİH MÜSABAKA SAATİ MÜSABAKA YERİ
KÜÇÜKLER ERKEK 28-29 Mart 2020 10:00 Çumra Yüzme Havuzu
KÜÇÜKLER  KIZ 28-29 Mart 2020 10:00 Çumra Yüzme Havuzu
YÜZME KÜÇÜKLER PROGRAM
KÜÇÜKLER-YÜZME-KAYIT-FORMU

NOT:YÜZME KAYIT FORMU 26.03.2020 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR sekreteryakonya@gmail.com MAİL ADRESİNE GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.KAYIT FORMUNU BELİRTİLEN TARİHTE GÖNDERMEYEN OKULLAR-SPORCULAR MÜSABAKALARA ALINMAYACAKTIR.

***TEKNİK TOPLANTI 27 Mart 2020  Tarihi Saat:18:00’de Selçuklu Gençlik Merkezi Toplantı Salonunda Yapılacaktır. Öğretmenlerin ve antrenörlerin toplantıya katılımı zorunludur. Teknik Toplantıya Katılmayan okullar yarışmaya alınmayacaktır.
YÜZME GENÇLER KIZ-ERKEK:
KATEGORİ TARİH MÜSABAKA SAATİ MÜSABAKA YERİ
GENÇLER ERKEK 08-09 Şubat 2020 10:00 Çumra Yüzme Havuzu
GENÇLER  KIZ 08-09 Şubat 2020 10:00 Çumra Yüzme Havuzu

GENÇLER YÜZME KAYIT FORMU

YÜZME GENÇLER PROGRAM

NOT:YÜZME KAYIT FORMU 06.02.2020 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR sekreteryakonya@gmail.com MAİL ADRESİNE GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.KAYIT FORMUNU BELİRTİLEN TARİHTE GÖNDERMEYEN OKULLAR-SPORCULAR MÜSABAKALARA ALINMAYACAKTIR.

***TEKNİK TOPLANTI 07 Şubat 2020  Tarihi Saat:18:00’de Selçuklu Gençlik Merkezi Toplantı Salonunda Yapılacaktır. Öğretmenlerin ve antrenörlerin toplantıya katılımı zorunludur. Teknik Toplantıya Katılmayan okullar yarışmaya alınmayacaktır.

NOT: )Çalıştırıcı ve/veya idarecilerin; spor.sgm.gov.tr/okulsportal adresinde ilgili spor dalı açıklamalarında belirtilen saatte ve yerde yapılacak olan teknik toplantıya katılmaları zorunludur. Teknik toplantıya katılmayan çalıştırıcı ve/veya idarecilerin Tertip Komitesine yazılı olarak sunulmuş geçerli mazeretleri olmaması halinde takımlar/öğrenci sporcular yarışmalara alınmayacaktır.

YÜZME YILDIZLAR KIZ-ERKEK:

KATEGORİ TARİH MÜSABAKA SAATİ MÜSABAKA YERİ
YILDIZ ERKEK 11-12 Ocak 2020 10:00 Çumra Yüzme Havuzu
YILDIZ  KIZ 11-12 Ocak 2020 10:00 Çumra Yüzme Havuzu

YÜZME BRANŞ TALİMATI İÇİN TIKLAYINIZ

YILDIZLAR YÜZME MÜSABAKA PROGRAMI

YILDIZLAR YÜZME KAYIT FORMU

YILDIZLAR YÜZME AÇIKLAMA(KAYIT FORMU)

NOT:YÜZME KAYIT FORMU 06.01.2020 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR sekreteryakonya@gmail.com MAİL ADRESİNE GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.KAYIT FORMUNU BELİRTİLEN TARİHTE GÖNDERMEYEN OKULLAR-SPORCULAR MÜSABAKALARA ALINMAYACAKTIR.

***TEKNİK TOPLANTI 09 OCAK 2020  Tarihi Saat:18:00’de Selçuklu Gençlik Merkezi Toplantı Salonunda Yapılacaktır. Öğretmenlerin ve antrenörlerin toplantıya katılımı zorunludur. Teknik Toplantıya Katılmayan okullar yarışmaya alınmayacaktır.
***Lisanslar (Okul Müdürü Onaylı), Nüfus Cüzdanları (aslı) , Esame Listeleri teknik toplantıda kontrol edilecektir.
***Başvuru Formu teslim edilse dahi evrakları (Lisans, Kimlik, Esame Listesi) Teknik Toplantıda kontrol edilmeyen sporcular yarışmalara alınmayacaktır.

*** Yarışmalara takım olarak kaç sporcu-öğrenciyle katılım sağlayacağı, ferdi olarak kaç sporcu-öğrenciyle katılım sağlayacağı, en fazla kaç stilde ve hangi stillerde katılım formuna işaretleneceği vb. kurallar için yüzme branş talimatını dikkatlice okuyunuz…

Müsabakalara Getirilmesi Gereken Evraklar:

A) Sporcuların Nüfus Cüzdanları (Aslı) veya pasaportları (Gençlerde fotoğraflı olması zorunlu)

B)Okul Müdürü Onaylı Sporcu Lisansları(Aslı)

C)Spor Bilgi  Sisteminden çıktısı alınan Esame Listesi (Okul Müdürü Onaylı)

D) Sporcuların başında çıkacak idareci, antrenör veya çalıştırıcıların Eğitici Kartları ile müsabakalara katılması zorunludur.

E)Müsabakaya katılım için yukarıda yazılı olan gerekli evrakların eksik olması durumunda, evrakları eksik olan sporcular ve eğiticiler müsabakaya alınmayacaktır.

YÜZME YILDIZ ERKEK SONUÇ

YÜZME YILDIZ KIZ SONUÇ

YÜZME GENÇ A ERKEK SONUÇ

YÜZME GENÇ A KIZ SONUÇ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir