Breaking News

CİMNASTİK

TRAMPOLİN CİMNASTİK MİNİK – KÜÇÜK – YILDIZ – GENÇ KIZLAR

KATEGORİ
TARİH
LİSANS KONTROL VE GENEL ISINMA
MÜSABAKA SAATİ
MÜSABAKA YERİ
MİNİK  KIZ
KÜÇÜK  KIZ
21 MART 2020
09:00-10:00
10:00
Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu
GENÇ KIZ
YILDIZ KIZ
21 MART 2020
13:00-14:00
14:00
Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu

TRAMPOLİN CİMNASTİK MİNİK– KÜÇÜK – YILDIZ – GENÇ ERKEKLER

KATEGORİ
TARİH
LİSANS KONTROL VE GENEL ISINMA
MÜSABAKA SAATİ
MÜSABAKA YERİ
MİNİK  ERKEK
KÜÇÜK ERKEK
22 MART 2020
09:00-10:00
10:00
Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu
GENÇ ERKEK
YILDIZ ERKEK
22 MART 2020
13:00-14:00
14:00
Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu

RİTMİK CİMNASTİK MİNİK A – MİNİK B – KÜÇÜKLER – YILDIZLAR – GENÇLER

Tarih Lisans Kontrol-Genel Isınma Müsabaka Saati Müsabaka Yeri
17 Şubat 2020 09:00-10:00 10:00 Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu

STEP AEOROBİK CİMNASTİK KÜÇÜKLER – YILDIZLAR – GENÇLER

Tarih Lisans Kontrol-Genel Isınma Müsabaka Saati Müsabaka Yeri
18 Şubat 2020 09:00-10:00 10:00 Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu

ARTİSTİK CİMNASTİK MİNİK A – MİNİK B – KÜÇÜK – YILDIZ – GENÇ KIZLAR

KATEGORİ
TARİH
LİSANS KONTROL VE GENEL ISINMA
MÜSABAKA SAATİ
MÜSABAKA YERİ
MİNİK B KIZ
MİNİK A KIZ
22 ŞUBAT 2020
09:00-10:00
10:00
Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu
KÜÇÜK KIZ
YILDIZ KIZ

GENÇ KIZ

22 ŞUBAT 2020
13:00-14:00
14:00
Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu

ARTİSTİK CİMNASTİK MİNİK A – MİNİK B – KÜÇÜK – YILDIZ – GENÇ ERKEKLER

KATEGORİ
TARİH
LİSANS KONTROL VE GENEL ISINMA
MÜSABAKA SAATİ
MÜSABAKA YERİ
MİNİK B ERKEK
MİNİK A ERKEK
23 ŞUBAT 2020
09:00-10:00
10:00
Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu
KÜÇÜK ERKEK

YILDIZ ERKEK

GENÇ ERKEK

23 ŞUBAT 2020
13:00-14:00
14:00
Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu

AEROBİK CİMNASTİK (TÜM KATEGORİLER)

KATEGORİ Tarih Lisans Kontrol Saati Kura Çekimi Müsabaka Saati Müsabaka Yeri
Minikler-Küçükler-Yıldızlar-Gençler 21 Aralık 2019 09:00-10:00 10:00 Yunus Emre Cimnastik Salonu

TRAMPOLİN CİMNASTİK BRANŞ TALİMATI İÇİN TIKLAYINIZ

AEROBİK CİMNASTİK BRANŞ TALİMATI İÇİN TIKLAYINIZ

ARTİSTİK CİMNASTİK BRANŞ TALİMATI İÇİN TIKLAYINIZ

STEP AEOROBİK CİMNASTİK BRANŞ TALİMATI İÇİN TIKLAYINIZ

RİTMİK CİMNASTİK BRANŞ TALİMATI İÇİN TIKLAYINIZ

ARTİSTİK CİMNASTİK FERDİ SONUÇ

ARTİSTİK CİMNASTİK TAKIM SONUÇ

Not: Müsabaka tarihlerinde ve müsabaka yerlerinde tertip kurulu kararı ile değişiklik yapılabilir. Okullarımızın mağdur olmamaları için web sayfamızın sürekli takip edilmesi gerekmektedir!

A) Sporcuların Nüfus Cüzdanları (Aslı) veya pasaportları (Gençlerde fotoğraflı olması zorunlu) 

B)Okul Müdürü Onaylı Sporcu Lisansları(Aslı) 

C) Spor Bilgi Sisteminden çıktısı alınan Esame Listesi (Okul Müdürü Onaylı) 

D) Sporcuların başında çıkacak idareci, antrenör veya çalıştırıcıların Eğitici Kartları ile müsabakalara katılması zorunludur. 

E)Müsabakaya katılım için yukarıda yazılı olan gerekli evrakların eksik olması durumunda, evrakları eksik olan sporcular müsabakaya alınmayacaktır.

Tüm Okullarımıza başarılar dileriz.

İl Tertip Komitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir