CİMNASTİK

TÜM KATAGORİLER:
Tarih BRANŞ Genel Isınma Müsabaka Saati Müsabaka Yeri
5 Ocak 2018 TRAMPOLİN CİMNASTİK 09:00-10:00 10:00 Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu
5 Ocak 2018 RİTMİK CİMNASTİK 13:00-14:00 14:30 Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu
5 Ocak 2018 STEP AEROBİK 13:00-14:00 14:30 Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu
5 Ocak 2018 AEROBİK CİMNASTİK 13:00-14:00 14:30 Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu

ARTİSTİK CİMNASTİK: (Minikler- B Erkek)

Tarih Genel Isınma Müsabaka Saati Müsabaka Yeri
6 Ocak 2018 09:00-10:00 10:00 Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu

ARTİSTİK CİMNASTİK: (Minikler A, Küçükler, Yıldızlar, Genç Erkekler)

Tarih Genel Isınma Müsabaka Saati Müsabaka Yeri
6 Ocak 2018 13:30-14:00 14:00 Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu

 

ARTİSTİK CİMNASTİK: (Minik -B Kız)

 Tarih  Genel Isınma  Müsabaka Saati Müsabaka Yeri
 7 Ocak 2018  09:00-10:00  10:00  Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu

ARTİSTİK CİMNASTİK: (Minikler A, Küçükler, Yıldızlar, Genç Kızlar)

Tarih Genel Isınma Müsabaka Saati Müsabaka Yeri
7 Ocak 2018 13:00-14:00 14:00 Yunus Emre Uyar Cimnastik Salonu

 

CİMNASTİK BRANŞ TALİMATI İÇİN TIKLAYINIZ!

Not: Müsabaka tarihlerinde ve müsabaka yerlerinde tertip kurulu kararı ile değişiklik yapılabilir. Okullarımızın mağdur olmamaları için web sayfamızın sürekli takip edilmesi gerekmektedir!

A) Sporcuların Nüfus Cüzdanları (Aslı) veya pasaportları (Gençlerde fotoğraflı olması zorunlu) 

B)Okul Müdürü Onaylı Sporcu Lisansları(Aslı) 

C)Okul Spor Bilgi Yönetim Sisteminden çıktısı alınan Esame Listesi (Okul Müdürü Onaylı) 

D) Sporcuların başında çıkacak idareci, antrenör veya çalıştırıcıların Eğitici Kartları ile müsabakalara katılması zorunludur. 

E)Müsabakaya katılım için yukarıda yazılı olan gerekli evrakların eksik olması durumunda, evrakları eksik olan sporcular müsabakaya alınmayacaktır.

ARTİSTİK MİNİKLER A ERKEK TAKIM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ARTİSTİK MİNİKLER B KIZ TAKIM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ARTİSTİK KÜÇÜKLER ERKEK SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ARTİSTİK KÜÇÜKLER KIZ TAKIM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ARTİSTİK KÜÇÜKLER KIZ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ARTİSTİK MİNİKLER A ERKEK SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ARTİSTİK MİNİKLER A KIZ TAKIM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ARTİSTİK MİNİKLER B ERKEK TAKIM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ARTİSTİK MİNİKLER B ERKEK SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ARTİSTİK MİNİKLER B KIZ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ARTİSTİK YILDIZLAR KIZ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

RİTMİK KÜÇÜKLER KIZ TAKIM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

RİTMİK KÜÇÜKLER KIZ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

RİTMİK MİNİKLER A KIZ TAKIM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

RİTMİK MİNİKLER A KIZ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

RİTMİK MİNİKLER B KIZ TAKIM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

RİTMİK MİNİKLER B KIZ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Tüm Okullarımıza başarılar dileriz.

İl Tertip Komitesi