ATLETİZM(PUANLI)

Atletizm barnş talimatı:

ATLETİZM BRANŞ TALİMATI İÇİN TIKLAYINIZ

GENÇLER A- GENÇLER B KIZ-ERKEK:

KATEGORİ  TARİH    MÜSABAKA YERİ
 Gençler B Kız-Erkek  13-14 ŞUBAT 2018    Atatürk Stadyumu
 Gençler A Kız-Erkek  13-14 ŞUBAT 2018    Atatürk Stadyumu

*Yarışma listelerinin müsabakadan önce hazırlanabilmesi için ekte bulunan katılım formların doldurularak Gençler A, Gençler B (Kız-Erkek) 18 Ocak 2018 tarihi saat 16:00 ya kadar Okul Sporları Birimine teslim edilmesi gerekmektedir. Kayıt Formlarını doldurmayan okullar yarışmalara alınmayacaktır

KÜÇÜKLER:

KATEGORİ  TARİH    MÜSABAKA YERİ
 Küçükler Kız-Erkek  15-16 MART 2018    Atatürk Stadyumu
Küçükler Kız-Erkek  15-16 MART 2018    Atatürk Stadyumu

*Yarışma listelerinin müsabakadan önce hazırlanabilmesi için ekte bulunan katılım formların doldurularak KÜÇÜKLER (Kız-Erkek) 09 MART 2018 tarihi saat 16:00 ya kadar Okul Sporları Birimine teslim edilmesi gerekmektedir. Kayıt Formlarını doldurmayan okullar yarışmalara alınmayacaktır

YILDIZLAR:

KATEGORİ  TARİH    MÜSABAKA YERİ
 Yıldızlar Kız-Erkek  09-10 NİSAN 2018    Atatürk Stadyumu
Yıldızlar Kız-Erkek 09-10 NİSAN 2018    Atatürk Stadyumu

*Yarışma listelerinin müsabakadan önce hazırlanabilmesi için ekte bulunan katılım formların doldurularak YILDIZLAR (Kız-Erkek) 05 NİSAN 2018 tarihi saat 16:00 ya kadar Okul Sporları Birimine teslim edilmesi gerekmektedir. Kayıt Formlarını doldurmayan okullar yarışmalara alınmayacaktır

MİNİKLER ATLETİZM MİNİKLER (İLKOKUL IAAF ÇOCUK ATLETİZM):

KATEGORİ      TARİH          MÜSABAKA SAATİ  LİSANS KONTROL   MÜSABAKA YERİ

Minikler       13 Nisan 2018      10:15                          09:00-10:00              1 NOLU SAHA            

*Yarışma listelerinin müsabakadan önce hazırlanabilmesi için ekte bulunan katılım formların doldurularak MİNİKLER (Kız-Erkek) 12 NİSAN 2018 tarihi saat 16:00 ya kadar Okul Sporları Birimine teslim edilmesi gerekmektedir. Kayıt Formlarını doldurmayan okullar yarışmalara alınmayacaktır

İLKOKUL FİZİKSEL ETKİNLİK OYUNLARI 17 NİSAN 2018 TARİHİNDE YAPILACAKTIR!
MÜSABAKA YERİ: 1 NOLU SAHA

LİSANS KONTROL SAATİ: 09:00-10:00

MÜSABAKA SAATİ: 10:00

 

İLKOKULLAR IAAF ÇOCUK ATLETİZMİ YARIŞMA TALİMATI İÇİN TIKLAYINIZ

ATLETİZM MÜSABAKA PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ

ATLETİZM KÜÇÜKLER MÜSABAKA PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ

ATLETİZM YILDIZLAR MÜSABAKA PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Not:
Müsabaka tarihlerinde ve müsabaka yerlerinde tertip kurulu kararı ile değişiklik yapılabilir.
Okullarımızın mağdur olmamaları için web sayfamızın sürekli takip edilmesi gerekmektedir.
A) Sporcuların Nüfus Cüzdanları (Aslı) veya pasaportları (Gençlerde fotoğraflı olması zorunlu)
B)Okul Müdürü Onaylı Sporcu Lisansları(Aslı)
C)Okul Spor Bilgi Yönetim Sisteminden çıktısı alınan Esame Listesi (Okul Müdürü Onaylı)
D) Sporcuların başında çıkacak idareci, antrenör veya çalıştırıcıların Eğitici Kartları ile müsabakalara katılması zorunludur.
E)Müsabakaya katılım için yukarıda yazılı olan gerekli evrakların eksik olması durumunda, evrakları eksik olan sporcular müsabakaya alınmayacaktır.
Kayıt Formları

Gencler A Kayit Formu için tıklayınız

Atletizm Gencler B Kayit Formu İçin Tıklayınız

Atletizm Yildizlar Kayit Formu İçin Tıklayınız

Kucukler Kayit Formu için Tıklayınız

Mahalli, grup ve Türkiye Birinciliği kademelerinde yarışacak takımlar;

1) Küçükler kategorisinde; en fazla 6 (altı) sporcu,

2) Yıldızlar kategorisinde; en fazla 10 (on) sporcu,

3) Gençler (B) kategorisinde; en fazla 12 (on iki) sporcu,

4) Gençler (A) kategorisinde; en fazla 15 (on beş) sporcudan oluşturulacaktır

**Takım çıkaramayan okulların sporcuları ferdi olarak yarışmalara katılabilirler.

**Takım çıkaran okullar ferdi sporcu yarıştıramazlar.

Ferdi sporcu öğrenciler:  Takım çıkaramayan okullar: Kızlar ve erkekler ayrı ayrı olmak üzere okullarını temsilen ferdi sporcu sayısı; küçükler kategorisinde en fazla üç kişi, yıldızlar kategorisinde en fazla beş kişi, gençler B kategorisinde en fazla altı kişiyi, gençler A kategorisinde ise 7 kişiyi geçmemek kaydıyla ferdi sporcu yarıştırabilirler.

Not:

GENÇLER A:

1-Okullar en fazla 7 ferdi sporcudan fazla yarıştıramazlar.

2-Verilen listeler sonradan ekleme yapılmayacaktır.

3- 01.09.1999 doğumlu en fazla 1 sporcu yarıştırabilirler.

GENÇ ERKEKLER B:

1-Takım sporcu sayısı en fazla 12 kişiden oluşmalıdır.

2- Bir sporcu en fazla 2 kategoride yarışabilir.

3- Verilen listeler sonradan ekleme yapılmayacaktır.

4-2002-2003 doğumlular.

GENÇLER B:

1-Okullar en fazla 6 ferdi sporcu yarıştırabilirler.

2- Verilen listeler sonradan ekleme yapılmayacaktır.

GENÇ KIZLAR A:

1-Takım sporcu sayısı en az 8 en fazla 15 kişiden oluşabilir.

2- Bir sporcu en fazla 2 kategoride yarışabilir.

3-Verilen listeler sonradan ekleme yapılmayacaktır.

4-01.09.1999 doğumlu en fazla 1 sporcu yarıştırabilirler.

5-Form eksiksiz ve tam doldurulmalıdır.

6- Listede adı olmayan sporcu yarışamaz.

Tüm Okullarımıza ve Sporcularımıza Başarılar Dileriz.

İl Tertip Komitesi.

2017-2018 ATLETİZM GENÇ KIZLAR-A SONUÇ

2017-2018 ATLETİZM GENÇ ERKEKLER-A SONUÇ

2017-2018 ATLETİZM GENÇ KIZLAR-B SONUÇ

2017-2018 ATLETİZM GENÇ ERKEKLER-B SONUÇ

2017-2018 ATLETİZM YILDIZ ERKEKLER SONUÇ

2017-2018 ATLETİZM YILDIZ KIZLAR SONUÇ

2017-2018 ATLETİZM KÜÇÜK ERKEKLER SONUÇ

2017-2018 ATLETİZM KÜÇÜK KIZLAR SONUÇ